Sunucu.org Hakkında

Şirketimiz İnter Net Bilgisayar Ltd. Şti., kurulduğu 1999 yılından itibaren küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik internet çözümleri üretmektedir. Uzmanlaştığı alanda ar-ge çalışmaları yapmakta, olgunlaşan projeleri bir hizmeti paketi halinde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

İşletmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz linux web sunucusu, windows web sunucusu, linux antivirüs ve antispam sunucusu, linux ftp sunucusu, mysql veritabanı, mssql veritabanı, windows main enable sunucusu, başlıca sunduğumuz hizmet paketlerinde standart olarak yer alır. Bize ilettiğiniz talepleri, yazılı olarak projelendirip periyodik güncelleme içeren hizmet haline dönüştürmek, sunduğumuz hizmetin temel katıdır.

datacenter

Sunucularımız İstanbul Türkiye ve Almanya Frankfurt'ta bulunan, kesintisiz enerji ve internet hat kapasitesiyle faaliyet gösteren, 7/24 deneyimli teknik personel içeren veri merkezlerinde yer almaktadır. Dell sunucu serisi ile sunucunun işletim sisteminin kurulumu, onarımı, sorunlarının takibi daha hızlı ve sağlıklı şekilde sürmektedir. Sitemizde yer almayan farklı sunucu modellerimiz, isteğiniz üzerine stoğa alınmaktadır. Yedek parça konusunda mutlaka alternatif çözümler üretilmektedir.

datacenter

Amacımız, Türkiye'nin bilgi çağında hızlı ve dışa bağımlı olmadan gelişimini sürdürmesine katkıda bulunmaktır.

datacenter

Levent İstanbul'da, sunucularımızın yer aldığı veri merkezini, randevu alarak ziyaret edebilirsiniz.

 

İnter Net Bil. Ltd. Şti. - 0232 4633008 - info@sunucu.org